Всички производители

Отстъпки в Зоя БГ

Работа в Зоя БГ

 Свободни позиции:

Приготвяне на шейкове в “Смесен магазин 2”, ул. Неофит Рислки 63А – Малките пет кьошета

Описание на длъжността:

- Приготвяне на топли и студени напитки - кафе и шейкове;
- Зареждане и поддържане на бар и витрина с десерти
- 6 или 8 часови работни смени

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография на : [email protected]

Обслужване на онлайн поръчки

- Събиране, опаковане и подготовка на приетите онлайн поръчки;
- Работа в екип на смени;
- Телефонна и e-mail комуникация с клиенти относно възникнали технически въпроси и запитвания свързани с продуктови характеристики;

Вие сте подходящ за тази позиция ако:

- Имате интерес към здравословните храни и желаeте да придобиете познания в областта;
- Харесвате работата в екип;
- Предпочитате активна работна среда и обичате да сте в движение;
- Умеете да организирате работните си задачи;

- Намираме се в района на бул. Сливница (до магазин Джъмбо)

Шофьор/Куриер - онлайн поръчки София

Доставка на онлайн поръчки до нашите клиенти в София с предоставен автомобил;
Доставка на поръчки до магазините на фирмата;
Комуникация с клиенти и колеги;

 Изисквания:

• завършено средно образование;
• шофьорска книжка категория „B” или „С“;
• способност за ефективна работа в динамична среда;
• опит в работата с пари и документи;
• комуникативност и отзивчивост.

Работата е подходяща за Вас, ако:

• Сте експедитивен и отговорен
• Обичате да работите съгласно зададени срокове
• Умеете с лекота да общувате с клиенти и да предоставяте отлично обслужване

Работа с клиенти "Магазин - Билки, Масла, Козметика" - София, ул. Добруджа 12

Работата е подходяща за вас, ако:

- обичате да експериментирате и забърквате смеси от ароматни масла и имате интерес към ръчно изработена козметика;
- искате да научите повече за етеричните и базовите масла;

Ние ви предлагаме:

- работно време на смени - 3х3 дни;
- обучение в областта на ръчната и био козметика;
- обучение на тема "Как да използваме и смесваме етерични и базови масла".

Работа с клиенти "Смесен магазин 1" - София, ул. Аксаков 22

Описание:на длъжността:

* Работа на смени - 6 часа
* Обичате да комуникирате с хора
* Не се притеснявате да вършите няколко неща едновременно
* Имате познания и интерес в сферата на здравословното хранене

Основните задължения:

* Консултиране
* Извършване на продажби
* Доставни поръчки към доставчици
* Обработка и подредба на стоки